Джаред Лето та Бенедікт Камбербетч

Джаред Лето та Бенедикт Камбербетч підтримали Україну – фото

Instagram jaredleto та benedictcumberbatch_221b

"Серце розривається"

Знаменитості Джаред Лето та Бенедикт Камбербетч висловилися проти війни, розпочатої росією, а також підтримали нашу країну. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Моїм друзям і сім'ї в Україні – моє серце розривається через те, що ситуація загострилася таким руйнівним чином. Будь ласка, будьте дуже обережні та будьте максимально в безпеці. Мої думки з вами та вашим близьким у цей хаотичний та руйнівний час. Я сподіваюся, що мир візьме гору й врешті-решт будуть знайдені ненасильницькі рішення", – написав Лето у своєму Instagram.

А ось "Шерлок" висловився під час церемонії вручення іменної зірки на Алеї слави:

"Сьогодні, в цей дивовижний момент у моєму житті, виступаючи на такій потужній платформі, очевидно, я не можу промовчати про те, що відбувається в Україні. Я не можу не продемонструвати своєї підтримки народу України, а також підтримки тим росіянам, які намагаються зупинити це злодіяння, і протистоять клептократії та ідіотизму. Зараз ми повинні робити більше, ніж просто думати і молитися. Нам треба діяти. Нам потрібно зайти на сайти посольств, на сайти організацій та подумати, як ми можемо допомогти. Нам потрібно подивитися, що ми можемо зробити як громадяни світу, громадяни Європи та люди, які хочуть кращого місця та кращого результату в цей жахливий момент – для цих людей з дітьми, з сім'ями, які виборюють виживання під ракетними дощами у своїх містах"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що літній українець зупинив окупантську техніку молоковозом.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

Реквізити офіційного спеціального рахунку для допомоги ЗСУ: UA843000010000000047330992708

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ