Дитина дивиться мультик

Спецслужби рф використовували гру на смартфоні, щоб вербувати українських дітей – подробиці

Shutterstock

Ворог "у темну" використовував маленьких геймерів

Служба безпеки України викрила російські спецслужби на використанні смартфон-ігор для вербування українських дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на СБУ.

В одному з додатків гравці повинні шукати "коробки" з віртуальними призами, які можна обміняти на електронні гроші. Коли дитина проходить маршрут, то вона має фіксувати місцевість, об'єкти військової та критичної інфраструктури на території різних населених пунктів.

Доступ до адміністрування цієї гри мала підконтрольна спецслужбам рф ІТ-компанія з європейською реєстрацією, яка розповсюджує різні інтерактивні платформи.

"Таким чином, ворог "в темну", тобто без їх відома, використовував українських дітей для збору інформації про розташування стратегічно важливих об'єктів. Зокрема, у Кіровоградській області було затримано двох підлітків, які фотографували блокпости, елеватори і транспортні шляхи"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як вберегтися від фішингових атак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ