Суддя

У Кропивницькому суд зобов'язав прихильника "русского міра" вивчити пісню про Бандеру

Shutterstock

Підсудний отримав низку інших завдань для "закріплення матеріалу"

У Кропивницькому суддя зобов'язав 19-річного хлопця з проросійською позицією вивчити гімн України, розділ з Конституції, пісню про Бандеру та вірш "Любіть Україну". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на голову Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги.

"Суддя своїм вироком зобов'язав 19-річного хлопця з Харкова, який із початком російського вторгнення переїхав на Кіровоградщину і став у соцмережі агітувати за "русский мир", вивчити напам'ять: гімн України, ІХ розділ Конституції про територіальний устрій, пісню "Батько наш – Бандера, Україна – мати!", вірш Сосюри "Любіть Україну", – йдеться у повідомленні.

Також для "закріплення матеріалу" 19-річний має прочитати повість Гоголя "Тарас Бульба" та роман Дімарова "І будуть люди".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що росіянин із Херсону жорстко відповів пропагандистам рф і сказав, що в Україні, де він хоче жити, "бандерівців немає".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ