Це просто: як у Google та YouTube змінити російську видачу на українську

Через розпочату рашистами війну в Україні все більше українців змінюють свої мовні звички та способи споживання контенту.

Саме тому тому "Дивогляд" із посиланням на блогерку Катерину Ятель розповість про те, як у популярних сервісах змінити російську видачу на українську.

Як це зробити для Google:

На головній сторінці пошуку Google зайдіть у "Налаштування пошуку" та оберіть розділ "Мови". Там треба видалити відображення продуктів Google російською за замовчуванням та обрати українську (натисніть на поле "Показувати докладніше").

Перед вами з'явиться розділ "Зараз результати пошуку відображаються такими мовами", де українську можна доповнити іншими зручними для вас мовами.

Потім зайдіть до облікового запису Google та відкрийте вкладку "Особиста інформація". Там треба пролистати до розділу "Загальні налаштування в інтернеті" та обрати "Мову". Якщо ви помітили у списку російську мову – видаліть її та додайте іншу.

Google
Google
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Окрім цього, можна деактивувати функцію "Автоматично додавати мови", бо якщо алгоритми побачить, що користувач розуміє російську, то згодом цю мову можуть додати без відому власника акаунту. Серед необов'язкових рекомендацій зазначимо, що ефективним може бути очищення кешу та історії переглядів (натисніть Ctrl+H). Інструкція щодо кешу знаходиться тут.

Коли ви будете у майбутньому шукати будь-яку інформацію, то натискайте на кнопку "Інструменти" та обирайте бажані мови для видачі результатів пошуку. Також у коментарях порадили скористатися розширенням "Лагідна українізація".

Як це зробити для YouTube:

Спершу зайдіть в історію переглядів і видаліть усі російськомовні відео, що зменшить частку рекомендацій подібного контенту. Також відпишіться від російськомовних каналів, а якщо хостинг пропонує переглянути вам подібне відео – натискайте "Не цікавить" та "Не цікавить канал".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українська мова стає все більш популярною.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше