Фрагмент виставки "Мета-сенси"

Відкрилася віртуальна виставка про війну в Україні – скріншоти

artspaces.kunstmatrix.com

Ми розповімо, як її відвідати

20 травня відбувся запуск віртуальної виставки "Мета-сенси", яка передбачає 112 творів від 49 українських авторів. Про це повідомляє "Дивогляд".

Автори через власний досвід і переживання досліджують те, як війна вплинула на творчість і мистецтво. В експозиції – живопис, графіка, цифрове мистецтво, фотографія. Кураторкою проєкту стала художниця Дельнара Ель.

Виставку відкрили у віртуальному просторі, розділеному на три зали з картинами, які розповідають про особисті переживання українських митців. Перші дві кімнати нагадують лабіринт, де можна знайти різні історії та тематичні стіни-емоції, а ось третя є вільним простором із фотографіями та експозицією ботанічного живопису.

Фрагмент виставки "Мета-сенси"
Фрагмент виставки "Мета-сенси"
Фото: artspaces.kunstmatrix.com

Окрім самих творів, поряд можна ознайомитися з історією автора та його баченням війни. Відвідати виставку можна за посиланням.

"Передчуття, осмислення, біль, віра, любов, жага життя. Там є щоденник війни з візуалізацією в маленькій картинці кожного дня війни. Є роботи, сповнені надії. Роботи про крихкість та ніжність. Увесь спектр емоцій, які відчуває зараз кожен українець", – розповіли організатори виставки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Україна, Литва та Польща почали разом оцифровувати українську культурну спадщину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ