Андрій Макаревич

Відомий російський музикант висміяв пропаганду рф і методи війни в Україні

makarevich_andrey_official / Instagram

Йдеться про обстріл окупантами зоопарку

Лідер гурту "Машина времени" Андрій Макаревич вкотре розкритикував розпочату росією війну в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

Музикант поділився своєю думкою щодо обстрілу ракетами зоопарку "Фельдман Екопарк" у Харкові:

"У Харкові розхер*чили унікальний зоопарк. Чи спецоперація зі звільнення тварин, чи нацисти-наркомани самі все розбомбили..."

Зазначимо, що Макаревич із самого початку російського повномасштабного вторгнення в Україну засудив дії путіна та підтримав український народ, за що його очікувано критикують і відміняють концерти.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на росії покарали відомого музиканта за критику путіна та слова, що "батьківщина – це не д*па президента, яку треба цілувати".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ