Лорна, Тоні Гарнетт і Софія Каркадим

Британець поселив у себе українську біженку та пішов із нею від дружини та дітей – фото

NB PRESS LTD

"Це наша історія кохання"

У Великій Британії Тоні Гарнетт поселив у своєму домі біженку зі Львова Софію Каркадим, а згодом закохався та покинув свою родину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

29-річний Тоні, який працює охоронцем, прихистив у себе 22-річну Софію, а вже за 10 днів між ними виникли романтичні почуття. За словами британця, він "закохався з першого погляду", а згодом взагалі покинув свою 28-річну дружину Лорну та двох дітей, щоб жити з українкою.

Тоні Гарнетт і Софія Каркадим
Тоні Гарнетт і Софія Каркадим
Фото: NB PRESS LTD

"Як тільки я його побачила, мені він сподобався. Це було дуже швидко, але це наша історія кохання. Я знаю, що люди подумають про мене погано, але це трапляється. Я бачила, яким нещасним був Тоні", – прокоментувала цю ситуацію Софія.

Гарнетт стверджує, що йому "шкода за біль, яку він заподіяв", але між ним і Каркадим виник зв'язок, якого він раніше "ніколи не мав". Закохані планують провести решту життя разом і кажуть, що вчинили правильно.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Хмельницькій області водіям у черзі на АЗС влаштували концерт.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ