Бронежилет

У Запоріжжі волонтери створюють 3-тонний бронежилет – фото

Укрінформ

"Модель "Топчик"

У Запоріжжі волонтери центру "Паляниця" вирішили створити величезний та унікальний 3-тонний бронежилет. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Укрінформ".

"Створили групу зварників і вирішили зробити такий експонат – це бронежилет, модель "Топчик", як ми називаємо. Він буде копією справжнього бронежилета, який ми створюємо для наших воїнів, але у збільшеному масштабі. Тут будуть кишені для магазинів, з патронами та гранатами. Ззаду, замість клапана, куди вставляється плита, будуть двері, в які можна ввійти, також буде кілька щаблів, щоб можна було сфотографуватися", – розповів волонтер Геннадій Вовченко.

Бронежилет створюють з автомобільних ресор, які не пройшли відстріл та не можуть використовуватися для створення бронеплит.

"Тут тривалий процес створення, тому що автомобільні ресори – специфічна деталь, яка вариться спеціальними електродами та особливим способом. Ми вже працюємо четвертий тиждень і ще тижнів три точно працюватимемо"

Спершу гіганта доправлять до волонтерського центру, а якщо він стане популярним, то, можливо, його возитимуть містами.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Хмельницькій області водіям у черзі на АЗС влаштували концерт.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ