Українка вивезла з-під Херсона у багажнику тіло свого покійного сина, який воював проти окупантів – фото

Мама загиблого українського військового Максима Купрійчука, Людмила, розповіла про те, як вона хоробро шукала тіло покійного та намагалася його вивезти з окупованих територій.

"25 лютого їх загін потрапив під обстріли, проте всі дивом уціліли. Після цього – хто пересів на БТР, хто втік у поле. У БТР сталося пряме влучення снарядом. Хлопці живцем згоріли. Максим помер від осколкового поранення в голову", – розповіла його матір.

Батьки 20-річного ризикнули та поїхали на передову, щоб знайти сина, тіло якого згодом було виявлено біля заповідника Шилова Балка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "20 хвилин. Вінниця".

"Я подзвонила в бригаду, мені сказали чекати, тому що зелених коридорів немає, тіла вивезти неможливо. Мені подзвонив батько Максима і запитав: "Їдемо?". І ми поїхали. У Херсон ми доїхали за сім годин. Спочатку шукали по лікарнях, думали, може просто поранення...всі дивувалися, як ми так ризикували, перед нами по дорозі сім'ю розстріляли..., але нам втрачати вже було нічого"

Під час пошуків чоловік і жінка "зустрілися з днрівцем", який їм сказав, що тіло можна буде забрати, якщо його знайдуть.

"Ми приблизно знали, де знаходилася наша дитина. Нам товариш Максима розповів, йому пощастило вціліти під час обстрілу. І ми шукали в полі серед трупів, а поруч проходила колона з рашистською символікою Z"

Впізнати загиблого сина вдалося завдяки татуюванню на руці.

"Я була біля машини, а батько Максима пішов сам шукати. Довго шукав, і ось зупинився біля загиблого воїна. Обличчя не впізнати, бо снаряд влучив у голову. Розірвав бушлат, побачив татуювання на руці у сина – і від відчаю сів на землю. І тоді я почала кричати від болю на все поле. А днрівець до мене підходить і питає: "А як ви ставитеся до цієї війни?" Я його запитала, що він хоче почути в той момент, коли ми знайшли тіло нашого 20-річного сина? Люди теж хотіли вивезти наших загиблих з поля, а той цинічно посміхнувся. Нехай валяються"

Тіло героя завернули у ковдру та поклали у багажник, в якому його й привезли на рідну Вінниччину. З ним там попрощалися на початку березня.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про історію волонтерки з Маріуполя, яка пережила російську навалу в місті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше