Наталя

"Тьотя Суп": історія українки, яка годувала та розважала дітей на "Азовсталі" – фото й відео

Маріупольська міська рада

"Що за сила в цих прекрасних людях?"

Українцям розповіли про жінку на ім'я Наталя з Маріуполя, яка, попри жахи війни, хоробро годувала дітей і дорослих на "Азовсталі". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Маріупольську міську раду.

На щастя, українку евакуювали після перебування в укриттях "Азовсталі" 2 місяці та 4 дні. Протягом цього часу вона готувала їжу та навіть намагалася розважати маленьких українців.

"Тьотя Суп. Так Наталю називали діти на "Азовсталі". У сховищах заводу вона готувала людям їсти. Разом з малечею вони малювали їжу з мирного життя. А потім намагалися втілити "картинку" з наявних продуктів. Так тісто на воді та консерва ставали найсмачнішою в світі піцою.

Що за сила в цих прекрасних людях? Війна, навколо смерть, бомби скидають щохвилини, а вони продовжують боротися за життя, вірити в краще та дарувати один одному любов"

Дивовижно, але після пережитого Наталя зберегла посмішку та зовсім не вихваляється своїми вчинками.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 70-річна українка ціною власного життя допомагала знищувати рашистів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ