Джеремі Кларксон

Зірка Top Gear Джеремі Кларксон передав українцям пікапи – фото

jeremyclarkson1 / Instagram

Дякуємо!

Екс ведучий шоу Top Gear і автожурналіст Джеремі Кларксон організував гуманітарний збір, щоб допомогти Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

У цій ініціативі Кларксона підтримала команда його нового шоу Diddly Squat Farm. Україна отримала від британця потужні авто підвищеної прохідності Ford Ranger, Mazda BT-50 і Toyota Hilux для евакуації людей із зони бойових дій. Пікапи вже перегнали в Україну, в їх кузовах була також гуманітарна допомога.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що гурт U2 виступив у київському метро, а один із його учасників відвідав Київщину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ