Apple AirPods Pro

Бездротові навушники Apple розірвали барабанні перетинки 12-річної дитини

Shutterstock

Постраждалий отримав інвалідність

На компанію Apple подали до суду, бо 12-річний хлопчик серйозно постраждав через навушники AirPods Pro. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на WCCF Tech.

Це сталося у 2020 році. Дитина користувалася бездротовими навушниками та iPhone, на якому дивилася кіно. Якоїсь миті спрацювало Amber Alert (система оповіщення про викрадення дітей), через гучність якого у хлопчика розірвалися барабанні перетинки та було пошкоджено вушний равлик.

Внаслідок цього постраждалий втратив слух і страждав від нудоти, запаморочення та шуму у вухах. Тепер він вимушено носить слуховий апарат. Позов проти компанії вимагає відшкодування хлопчику та його батькам, які зазнають величезного емоційного стресу.

Зокрема, йдеться про "штрафні збитки у розмірі, який покарає відповідачів за їхню поведінку та утримає інші технологічні компанії від участі у таких неправомірних діях у майбутньому". Також позивачі стверджують, що в Apple знають про те, що їхні навушники не приглушують звук Amber Alerts, але не попереджають про це користувачів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що WhatsApp перестане працювати на деяких моделях iPhone.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ