Паливо, бензин, автомобіль

Як економити паливо в автомобілі – поради

Shutterstock

Паливо для транспортних засобів достатньо дороге, через що багато хто почав надавати перевагу громадському транспорту

Однак, інколи без власної автівки просто неможливо прожити.

У зв'язку з цим, "Дивогляд" вирішив поділитися з вами кількома способами, як можна економити паливо у скрутні часи.

  • Плануйте поїздку

Використовуйте паливо лише за потреби, а не для того, щоб виїхати на прогулянку. Якщо ви дійсно не можете обійтися без свого транспорту – розплануйте якомога детальніше поїздку і пошукайте найкоротший маршрут.

  • Уникайте заторів

Коли автомобіль стоїть у заторі, він поглинає близько 1-1,5 л за годину. Якщо вам необхідно дістатися роботи, але на дорогах є затори – користуйтеся громадським транспортом. Найзручнішим буде метро або трамвай.

  • Їдьте повільно

На високій швидкості автомобіль споживає більшу кількість пального. Це ще одна причина не перевищувати швидкість у населених пунктах, а на автотрасах не розганятися.

  • Вимкніть всі зайві прилади

У спеку багато хто вмикає в автомобілі кондиціонер, який також споживає паливо. Якщо в салоні не вистачає повітря, або дуже гаряче – відкрийте вікна та люк.

  • Не залишайте автомобіль на сонці

Коли транспорт нагрівається, він починає споживати більшу кількість бензину. Саме тому, намагайтеся паркувати автівку в тіні, щоб уникати її нагрівання.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українців попередили про шахрайство, пов'язане з купівлею бензину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ