Бензин

Як злити бензин з баку і залити його у свій автомобіль – поради

5 канал / Час. Підсумки тижня

В Україні спостерігаються тимчасові проблеми з пальним, які планують усунути якнайшвидше. Через це багато людей почали використовувати свої запаси або ділитися один з одним в критичних ситуаціях.

Актуальним залишаються наступні питання: як злити пальне з бензобака в каністру та залити у свій транспорт. Відповіддю з вами ділиться "Дивогляд

Для того, щоб злити бензин з баку необхідно підготувати ємність, куди пальне зливатиметься. Для цього підійде поліетиленова, сталева або алюмінієва каністра, де може зберігатися бензин.

Для зливання бензину можна скористатися спеціальною помпою для відкачування. З'єднайте її з двома шлангами: один з них опустіть в бак свого автомобіля, а інший в каністру або в бак іншого авто. 

У цьому випадку також можна використати шланг-грушу, яка створює тиск для перекачування нафтопродукту. 

Заливати пальне в бак треба дуже обережно, уникаючи потрапляння на ділянки шкіри, одяг і землю. Краще для цього використовувати лійку, яка продається на кожній автозаправній станції. Її також можна створити самостійно, відрізавши верхівку від великої пластикової баклажки з-під води. 

Якщо ви не можете доїхати до АЗС на автомобілі через брак пального, то можете прийти на заправку з каністрою або іншою тарою.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українців попередили про шахрайство, пов'язане з купівлею бензину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ