Автомобіль "Москвіч"

На росії відновлять виробництво автомобілів "Москвіч"

Shutterstock

Чергове імпортозаміщення

На росії планують відновити виробництво автомобілів Москвіч, повідомляє "Дивогляд".

Сьогодні з ринку росії пішло вже дуже багато торгових марок, міжнародних компаній та брендів. Зокрема це стосується автомобілів. Однак, на кацапії не засмучуються, адже у них є можливість виготовляти "старі добрі" Москвічі.

У володіння рф перейшли акції заводів виробників: 67,69% концерну АвтоВАЗ і 100% цінних паперів ЗАТ Рено росія. Відтепер, кажуть, що на дорогах країни-агресорки з'явиться застарілий транспорт.

Французький завод Renault зможе викупити назад цінні папери впродовж 6 років. Компанія має на меті відновити виробництво Москвичів, а АвтоВАЗ планує і надалі займатися виробництвом автомобілів Lada. Це відбудеться в разі співробітництва з виробником вантажівок КамАЗ. Про це розповів міністр транспорту Віталій Савєльєв.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії випустили свої аналоги напоїв Coca-Cola, Fanta і Sprite.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ