Coca-Cola, Sprite, Fanta

На росії випустили свої аналоги напоїв Coca-Cola, Fanta і Sprite – фото

Shutterstock

А ось і імпортозаміщення розпочалося

На росії випустили заміну газованим напоям популярних брендів Coca-Cola, Fanta і Sprite, які пішли з ринку рф, повідомляє "Дивогляд". 

Виробництвом копій відомих по всьому світу напоїв займався московський завод "Очаково". Неозброєним оком можна побачити, що дизайн пляшок дуже нагадує вже відомі нам пляшки Coca-Cola, Sprite і Fanta. Ці бренди пішли з ринку рф через розпалювання війни в Україні.

Над назвами на росії також не дуже розмірковували. Аналог Coca-Cola став називатися CoolCola, Fanta – Fancy, а Sprite – Street.

Цікаво, наскільки їм вдалося "скопіювати" смак?

"Класичні смаки улюблених прохолодних напоїв. Прекрасно втамовують спрагу і дозволяють освіжитися", – написали на сайті заводу.

російські аналоги Coca-Cola, Sprite, Fanta
російські аналоги Coca-Cola, Sprite, Fanta
Фото: ochakovo.ru

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українські рітейлери відмовлялися від продукції Coca-Cola, оскільки бренд продовжував працювати на росії після розпалення війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ