АЗС

В Одесі на АЗС автомобілі заправляли дизелем замість бензину

Shutterstock

Водії масово скаржаться на пошкодження свого транспорту

На одній з автозаправних станцій WOG автомобілі заправляли дизелем замість бензину, повідомляє "Дивогляд". 

Курйозний випадок трапився в Одесі на АЗС за адресою Люстдорфська дорога, 55. Упродовж години автомобілі помилково заправляли сумішшю з двох видів палива замість бензину.

Про це стало відомо згодом, коли власники постраждалих автівок масово почали скаржитися на несправність своїх транспортних засобів, йдеться у повідомленні пресслужби WOG.

Водії зазначають, що замість необхідного бензину "А-93" чи "А-95" їхні автомобілі заправляли дизельним паливом. Це спричинило поломку транспортів. Відтепер, всіх власників авто, які заправлялися на АЗС у зазначений проміжок часу, просять звернутися до Центру підтримки клієнтів для відшкодування збитків:

"Стався прикрий інцидент: в результаті технічного збою при відпуску пального в період з 12:45 до 13:53 ряд автомобілів був помилково заправлений сумішшю двох видів пального. Зараз з усіма клієнтами, які могли постраждати в результаті цієї ситуації, встановлюється контакт. Витрати, пов'язані з ремонтом через проблеми з пальним, мережа АЗК WOG компенсує", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українців попередили про шахрайство, пов'язане з купівлею бензину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ