Тіна Кароль

"Міг покинути країну": 67-річний батько Тіни Кароль добровольцем воює проти окупантів

Instagram / tina_karol

За словами співачки, "прийняти це було нелегко"

Популярна українська артистка Тіна Кароль розповіла, що її 67-річний батько, Григорій Ліберман, захищає Україну в якості добровольця. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Le Figaro.

"Мій батько в 67 років міг покинути країну, але хоче залишитися і захищати Україну. Він вступив до лав добровольців територіальної оборони. Це його рішення. Прийняти це було нелегко"

Окрім цього, Кароль переживає за батька та не знає, коли вони зустрінуться наступного разу на Батьківщині, бо співачка перебуває за кордоном, де активно допомагає Україні.

"Там живе моя сім'я і вся моя творча команда. Вони чекають мене. Звичайно, я не знаю, коли я зможу їх побачити. Що вони відчувають? Гнів і жах. Але вони продовжують жити, незважаючи ні на що"

Тіна Кароль і Григорій Ліберман
Тіна Кароль і Григорій Ліберман
Фото: _fantina / Instagram

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що лідер "Бумбоксу" Хливнюк вирушив на Схід України, щоб воювати проти окупантів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ