Андрій Хливнюк

"Вип'ємо, коли повернуся зі Сходу": лідер "Бумбоксу" Хливнюк вирушив на війну проти окупантів

andriihorolski / Instagram

Співак з перших днів став на захист України

Лідер українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк вирушив на Схід України, щоб протистояти російському вторгненню. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook головного редактора Platforma Юрія Кошмарченка.

"Зустрів у Києві Андрія Хливнюка, постояли, поговорили (ми знайомі), він беззлобно поскаржився, що не зміг купити в магазині поруч безалкогольного пива. Попрощалися – і він повернувся в гумштаб, звідки вийшов.

А я в той же момент зрозумів: моя головна місія на цій війні – негайно знайти Андрію безалкогольне пиво. Оббігав магазини навколо, знайшов, накупив, пишу йому, щоб вийшов і забрав. А він такий скромно: "Дякую, вип'ємо, коли повернуся зі Сходу". Так я свою головну місію виконав і одночасно не виконав"

Зазначимо, що Хливнюк вже 25 лютого, у другий день повномасштабної війни, став на захист України та вступив до лав тероборони Києва. Також він запам'ятався ефектним виконанням пісні "Ой, у лузі червона калина":

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про українських акторів, які стали на захист своєї Батьківщині у війні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ