Знищені рашисти

Рашисти вкрали в українців свиню, але ЗСУ не дали їм пообідати – фото

Telegram/ Андрій Білецький

Вони намагалися

Окупанти вкрали в українському селі свиню та збиралися її з'їсти, але зустріч з українськими військовими зруйнувала їхні плани. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал лідера Азовського Руху Андрія Білецького.

"Робота першого батальйону ССО "АЗОВ". Південь України. Особливо "уміляєт", що русскіє дегенерати-визволителі спиз*или в українському селі свиню і прив'язали до БМП-3. Але на обід не доїхали", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Кропивницькому суд зобов'язав прихильника "русского міра" вивчити пісню про Бандеру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ