Максим Галкін

"Вважаю своїм обов'язком": Максим Галкін фінансово підтримав українських біженців

maxgalkinru / Instagram

Зазвичай співак не афішує свою благодійну діяльність

Відомий російський артист Максим Галкін розповів про те, як допоміг постраждалим від вторгнення рф українцям. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Так, співак виступає в Ізраїлі на благодійних концертах, частину виручених коштів від яких передає фондам, щоб ті допомагали українцям. Галкін перевів гроші вже кільком організаціям.

"Зазвичай, коли я займаюся благодійністю, я не афішую свою участь у добрих справах, але я вважаю, що сьогодні просто необхідно афішувати й рекламувати діяльність фондів, організацій, людей, які самовіддано допомагають постраждалим у цій катастрофічній ситуації"

Артист планує продовжувати надавати благодійну допомогу.

"Я буду допомагати біженцям з України. В мене буде багато концертів по всьому світу, сподіваюся, й у росії. І в різні фонди я буду надсилати гроші. Критерієм, безумовно, буде не те, в якій країні зареєстровано фонд. Критерій – прозорість, впевненість, що кошти дійдуть до адресата. Вважаю допомогу біженцям з України своїм обов'язком як громадянина рф, що розділяє відповідальність за те, що відбувається"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російський музикант висміяв пропаганду рф і методи війни в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ