Дитина, що лежить у ліжку

Рашисти зґвалтували 11-річного українця – що з ним зараз відбувається

Shutterstock

Постраждалий "нарешті почав казати окремі слова"

Психологиня Олександра Квітко розповіла про те, що наразі допомагає 11-річному хлопчику, який став жертвою сексуального насильства через російських окупантів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Facebook.

"З хлопчиком, якому 11 років і про звірства, які з ним скоїли, мабуть, ви вже читали, ми спілкуємось малюнками. Ви бачите його перший малюнок, який він мені надіслав. І той, який він надіслав мені сьогодні (то не його ім'я, не переймаєтеся). Сиджу і ридаю. От зупинитися не можу…І мама його ридає, бо він нарешті почав казати окремі слова. Я все ж таки дуже люблю свою роботу…Хоч зараз вона і надто болісна…"

Психологиня зазначила, що опублікувала малюнок зі згоди мами.

Малюнки хлопчика
Малюнки хлопчика
Фото: Aleksandra Kvitko / Facebook

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що 14-річна вагітна з Бучі, яку зґвалтували рашисти, хоче залишити дитину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ