володимир путін

Як Сталін перед смертю: психіатр розповів, що відбувається з путіним

1tv.ru

"Саме тому він сідає від людей на великій відстані, нікого до себе не підпускає, ховається десь в бункері"

На думку практикуючого лікаря-психіатра Романа Долинського, російський диктатор владімір путін має ознаки епілептоїдного розладу особистості. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "НВ".

За словами фахівця, президент рф не демонструє симптоми класичної епілептоїдності. Тим не менш, він показує жорстокість до близького оточення, недовіру та не проявляє емпатію.

"Це якраз властиво антисоціальним психопатам. Тому у путіна помітні ознаки насамперед цих двох розладів особистості"

Психіатр вважає, що останнім часом путін не став поводити себе радикально інакше, бо зазвичай розлад особистості супроводжує хворого протягом усього життя.

"І якщо раніше путін міг це якось компенсувати або його оточення створювало для нього певний імідж, то в міру його невдач, старіння і прогресування хвороб, про які говорили колеги з медицини в попередніх інтерв'ю, його особистісні риси загострюються. Саме це ми зараз бачимо і чуємо в його виступах, які набувають надмірну агресивність, яку він вже не може приховати"

Окрім цього, як стверджує Долинський, у путіна є вкраплення паранойяльного синдрому.

"Він навряд чи був у нього з самого початку формування особистості, а швидше за все приєднався вже з віком. Саме тому він сідає від людей на великій відстані, нікого до себе не підпускає, ховається десь в бункері. До речі, паранойяальні риси в поведінці спостерігали й у Сталіна незадовго до його смерті"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що лікарка прокоментувала стан здоров'я путіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ