Ігор Кузін

Лікарі мають чіткий алгоритм дій: в Україні очікують на мавпячу віспу – Кузін

Скріншот відео

У МОЗ вже не заперечують ймовірність появи захворювання і у нашій державі

Сьогодні у світі все більше говорять про поширення нового небезпечного вірусу – мавпячої віспи. Вже були зафіксовані випадки захворювання і навіть смерті. У зв'язку з цим у МОЗ вже не заперечують ймовірність появи захворювання і в Україні.

З цього приводу висловився головний санітарний лікар України Ігор Кузін, який абсолютно переконаний, що випадки інфікування мавпячою віспою в Україні спостерігатимуться. На щастя, до спалаху епідемії це не призведе, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Суспільне.

 

Багато хто почав порівнювати віспу мавп з коронавірусом, хоча насправді це два абсолютно різні захворювання. Головний санлікар запевнив, що підхопити мавпячу віспу можливо лише при прямому тісному контакті з інфікованим. Більше того, цей вірус передається не так швидко, як ковід.

"Недостатньо поспілкуватися з людиною поруч, потиснути їй руку. Треба мати доволі тривалий близький контакт, як з виділеннями цієї людини, або з, наприклад, кров'ю, або з якимось біологічним матеріалами. Такий тип контакту буває переважно в побуті. Тому швидкість передачі цієї інфекції не є така велика, як при COVID-19", – сказав Кузін.

На випадок появи вірусу в Україні лікарі дотримуватимуться чіткого алгоритму дій. Хворий має піти на обов'язковий недовготривалий карантин до повного одужання.

"Ми дійсно точно знаємо, яким чином проводити епідеміологічне розслідування, ми точно знаємо чим лікувати, як лікувати. І що треба застосовувати, щоб цей випадок був локалізований. Тому я не впевнений, що буде спалах", – наголосив головний санлікар.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що головний санлікар Кузін розповів про ймовірність поширення вірусу мавпячої віспи.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше