Храм УПЦ преподобного Іова Почаївського

На Львівщині протоієрей РПЦ пограбував церкву, бо та мала перейти до ПЦУ – фото

varta1.com.ua

Син священника працював у храмі москви

У Львівській області протоієрей РПЦ вивіз із храму всі речі, а незадовго до цього цю церкву забрали у РПЦ і передали священнослужителям ПЦУ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Varta1".

Це сталося у Дрогобичі, де обласна комісія на чолі з міським головою Тарасом Кучмою оголосила храм УПЦ преподобного Іова Почаївського власністю громади та опечатала його для передачі ПЦУ. Храм побудували на міській землі, але у церковної громади не було на нього права власності, а тому будівлею і територією володіло місто.

Настоятелем громади був протоієрей Микола Мандзюк, який відноситься до московського Патріархату і має церковний орден РПЦ. Місцеві стверджують, що священник проводив служби російською мовою, а один із його синів навіть працює священнослужителем у храмі москви.

У п'ятницю, 27 травня, парафіяни зібралися у церкві Іова Почаївського для першої молитви українською мовою зі священником ПЦУ, але виявили, що протоієрей Микола Мандзюк викрав багато речей і залишив голі стіни. Зокрема, він забрав іконостаси, дзвони, хрести більшість ікон і церковних атрибутів. Церква була під охороною після опечатування, що означає, що чоловік пограбував храм до прийняття комісією рішення та опечатування.

На першому фото зображено, як храм УПЦ преподобного Іова Почаївського виглядав раніше, а на інших – теперішній вигляд:

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що легендарну картину "Мона Ліза" вимазали тортом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ