Акція

У Каннах затримали учасників акції на підтримку України – подробиці

ТСН

"Ми не зупинилися і продовжили"

Перед закриттям Каннського кінофестивалю деяких українців, які хотіли привернути увагу публіки до війни, затримала поліція. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "ТСН".

Так, 28 травня, у суботу, активісти взяли саморобні плакати з написом "Один квиток до" та назвами міст України. Це було копіюванням поведінки фанатів кіно, які шукають квитки на фільми. Також учасники виконали гімн України та пісню "Червона калина".

"До українців, що тримали плакати та мали сумку жовто-блакитного кольору, як наш прапор, підходила поліція та просила її зняти", – розповіли українці.

Очевидці стверджують, що кількох учасників акції затримали поліцейські через відсутність офіційного погодження на цей захід. Втім, після перевірки документів правоохоронці всіх відпустили.

"Після перших 10 хвилин акції до нас прийшла поліція без форми. Вони забрали декілька листівок: "Один квиток до Бучі, один квиток до Ірпеня..." та заборонили їх роздавати. Сказали, що в Каннах не можна стояти з плакатами і що не можна нічого показувати іншим людям, тому я запитала чи незаконно говорити про геноцид, про те, що зараз відбувається в Україні через росію? Поліцейський сказав, що він особисто не заперечує того, що ми робимо і він розуміє, але якщо ми не зупинимося, нас заарештують. Але ми не зупинилися і продовжили нашу акцію.

Ми вважаємо, що зараз найважливіше говорити про страждання українського народу. Мені здається, що світ, незважаючи на те, що він бачить те, що відбувається в Україні, не дивлячись на те, що він бачить фотографії наслідків, знає про зґвалтування дітей російськими солдатами, увесь світ бачить, що путін і його оточення закликають до геноциду, що російський народ прагне до геноциду українського народу. У цей момент весь світ має бути з Україною, і коли люди святкують такий час, як фестиваль, люди повинні пам'ятати, що відбувається в Україні, і тому ми тут", – розповіла організаторка акції з україно-польської організації filmforfreeukraine Агата Вінська.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Каннах нагородили песика Патрона.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ