путін

"Операція продовжить життя ненадовго": з'явилася нова інформація щодо серйозної хвороби путіна

скріншот

Президент з "бункера" страждає від онкології

Інформація про те, що диктатор путін хворий на рак, не є новою і всі з нетерпінням чекають на активний прогрес захворювання. Як повідомляє "Дивогляд" з'явилися нові подробиці щодо онкологічного захворювання "бункерного" президента.

Ізраїльський журналіст Марк Котлярський дізнався інформацію щодо цього питання від знайомих медиків. Він запевняє, що путін страждає від раку підшлункової залози і потребує термінової операції. 

За інформацією, хірургічне втручання відбудеться в одному з корпусів центру онкології ім. Блохіна, який у цей момент буде закритий для інших пацієнтів.

"Хвороба прогресує настільки, що операція якщо і продовжить життя, то ненадовго. На думку джерел, йдеться максимум про 3-4 місяці", – розповідає Котлярський.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що психіатр розповів, що відбувається з путіним.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ