Мозок

Цей продукт руйнує ваш мозок – учені провели дослідження

Shutterstock

Негайно приберіть його з раціону!

Здоров'я мозку є важливим для повноцінного життя людини, саме тому йому необхідно приділяти велику увагу. На збереження когнітивних функцій мозку сприятливо впливають такі чинники, як повний сон, правильне харчування, спорт і спілкування. 

Багато хто не бачить взаємозв'язку між здоров'ям мозку і харчуванням, хоча насправді це є однією з головних звичок для повноцінного функціонування цього органу.

Існує певний перелік продуктів, які завдають шкоди вашому мозку. Про один з найжахливіших розповідає "Дивогляд". 

Овочі, фрукти, каші та решта продуктів підтримують роботу вашого мозку. Водночас із цим, інші продукти руйнують орган і впливають на стан здоров'я людини. Зокрема, рафінований цукор.

Всі люблять поласуватися печивом, шоколадом та морозивом. Однак, споживання цих смаколиків не завдасть ніякої шкоди, якщо їхня кількість не переважає над поживним і здоровим раціоном.

Учені вважають, що дієта з високим вмістом цукру впливає на розвиток діабету ІІ типу, який спричиняє Альцгеймера. Високий рівень цукру в організмі людини здатний призвести до недоумства.

Варто врахувати й генетичні чинники, які також мають значення і впливають на розвиток хвороб, що пов'язані з пам'яттю. 

Науковці провели дослідження на щурах. Воно продемонструвало, що споживання продуктів з великим вмістом цукру або різних цукрозамінників, можуть призвести до запалення мозку і знизити його когнітивні функції.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що учені назвали зелень, яка захищає від хвороби Альцгеймера.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ