Здоров'я

Романтична головоломка для гри з мозком – її розгадали лише 5% користувачів

Shutterstock

Сконцентруйтеся на головному і приділяйте увагу деталям

Багато людей по всьому світу активно готуються до найромантичнішого свята – дня святого Валентина. Хтось обирає подарунки для своїх коханих, а хтось лише готується знайти собі половинку. 

"Дивогляд" пропонує вашій увазі романтичну головоломку, яка допоможе відволіктися від святкових клопотів і змусить вас добряче "почухати потилицю".

Відомий угорський художник The Dudolf (Гергей Дудаш) вже не вперше створює різні загадки на перевірку уваги людей. За останній час його роботи стали ще більш популярними та затребуваними, а користувачі мережі дійсно витрачають час на те, щоб потренувати свою увагу і відшукати усі приховані елементи.

Автор не випустив з уваги свято 14 лютого і присвятив йому головоломку. На зображенні яскраво виділяються різні тваринки та купа червоних метеликів. Спробуйте знайти серед них маленькі сердечка.

До речі, впоралися з цією головоломкою лише 5% користувачів, тож будьте уважні і звертайте увагу на деталі.
 
Романтична головоломка
Романтична головоломка
Фото: thedudolf.blogspot.com
 
Впевнені, що відшукали всі сердечки? Перевірте себе!
 
Романтична головоломка
Романтична головоломка
Фото: thedudolf.blogspot.com

Сподобалася головоломка? Зверніть увагу й на інші, якими вже ділився "Дивогляд". Раніше Гергей Дудаш пропонував знайти шкарпетку та головний убір Санта-Клауса. Ілюстратор також публікував картинки, на яких треба було знайти порожню чашку, хом'яка та грушу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше