Поштова марка на честь 300 річниці народження Сковороди

"Укрпошта" випустила марку на честь 300 річниці народження Сковороди

Укрпошта

З продажу кожного блоку частину грошей переводитимуть на відновлення зруйнованого музею Григорія Сковороди

"Укрпошта" випустила нову поштову марку, присвячену 300 річниці народження Григорія Сковороди, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на слова гендректора поштового оператора Ігоря Смілянського.

На першій марці блоку розміщений малюнок видатного українського письменника Григорія Сковороди, що має назву "Нерівна всім рівність". Це зображення за часів УНР розміщували на національних банкнотах, які були в обігу у 1918-1920 роках. Сьогодні цю картину можна помітити на українських банкнотах, які ввели в обіг у 2006 році.

На другій марці блоку розмістили портрет Григорія Сковороди.

Дизайнерами марки на честь річниці народження видатного українського письменника виступили художники-графіки Олександр та Сергій Харуки.

Тираж блоків становить 500 тис примірників. Вартість кожного з них дорівнює 75 грн. З продажу кожного блоку 15 грн переводитимуть на відновлення зруйнованого музею Григорія Сковороди. Таким чином, з продажу всіх блоків на потреби закладу перерахують близько 7,6 млн грн. 

Придбати марку можна у міських відділеннях "Укрпошти", а також в онлайн-магазині поштового відділення та офіційних магазинах на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, Amazon та eBay.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з початку війни в Україні "Укрпошта" випустила чотири тематичні марки. Перша з них, під назвою "русскій воєнний корабль, иди на#уй" вийшла у квітні накладом в 1 млн екземплярів і спричинила справжній ажіотаж.

Що цікаво, за кілька днів цю поштову марку розібрали, а після на eBay з'явилося оголошення про її продаж. Поштову марку оцінили у понад $1 тис.

У травні у продаж надійшла друга поштова марка "русскій воєнний корабль... всьо!", яку продали на аукціоні за 5 млн грн. Ця серія патріотичних марок була настільки популярною, що невдовзі "Укрпошта" запустила другу хвилю продажів.

У червні українці могли купити третю марку "Українська Мрія", а у липні четверту – "Доброго вечора, ми з України".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ