Марка

Названо дату виходу марки "Русскій воєнний корабль…ВСЬО!"

Ігор Смілянський / Facebook

Новинка вийде накладом в 5 млн примірників

Генеральний директор ПАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський розповів, що "Укрпошта" 23 травня випустить марку "Русскій воєнний корабль…ВСЬО!". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

"Вітаю всіх з Днем Вишиванки! Ну, а в день вишиванки треба виконувати обіцянки – тож до справ. 23 травня ми святкуємо День морської піхоти України. Так співпало, що на цей день припадає 40 днів з моменту "трагічної" загибелі російського крейсера "москва" – тож подвійне свято. Тому саме 23 травня  Укрпошта випустить марку "русскій воєнний корабль…ВСЬО!" і почне її продаж"

Українців попросили одразу не займати черги, а про час продажу марок буде оголошено завчасно у соцмережах. Нова марка вийде накладом в 5 млн примірників – у 5 разів більше, ніж перша, та у двох номіналах:

"Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!" F для відправлень по Україні та "Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!" W для міжнародних відправлень"

Продаватимуть марку в більш, ніж 1,5 тис відділеннях "Укрпошти". Окрім неї українцям пропонують для продажу футболки, світшоти, магніти та конверти першого дня випуску.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що прапор України став одним із найпопулярніших смайлів світу в Twitter.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ