поштова марка "Доброго вечора, ми з України!"

"Доброго вечора, ми з України": "Укрпошта" випустить нову патріотичну поштову марку

Укрпошта

Нова марка має всі шанси повторити успіх попередніх

"Укрпошта" назвала переможця голосування серед ескізів майбутньої марки "Доброго вечора, ми з України!", повідомляє "Дивогляд". 

Поштові марки "русскій воєний корабль іді ..." і "русскій воєний корабль ... ВСЬО!" спричинили справжній фурор. Вони стали настільки популярними, що люди ставали у величезну чергу, щоб придбати їх. 

В "Укрпошті" не стали зупинятися на досягнутому і вирішили створити ще одну патріотичну марку "Доброго вечора, ми з України!", яка має всі шанси повторити успіх попередніх.

Ескіз марки обирали шляхом голосування у спеціальному застосунку, до якого долучилися 766 тис людей. Усього було запропоновано п'ять ескізів, але фаворитом став лише один.

Вже за місяць українці побачать нову поштову марку, на якій буде зображено трактор, що тягне танк орків. Саме за такий ескіз проголосували 41% українців.

Паралельно з цим голосуванням проходило ще й опитування в соцмережах Укрпошти, в якому взяли участь ще 67 тис українців.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що "Укрпошта" запустила другу хвилю продажу патріотичних марок.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ