Папа Римський Франциск

"Заощаджене відправимо українцям": Папа Римський закликав відсвяткувати Різдво скромніше

Shutterstock

Понтифік вважає, що треба відновити близькість з українським народом, який страждає від російської агресії

Папа Римський Франциск провів загальну аудієнцію і заявив, що цього року святкувати Різдво варто скромно, а заощаджені кошти передати Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vatican News.

"Браття і сестри, кажу вам, що в Україні багато страждань, багато, багато… І я хотів би дещо звернути увагу на Різдво, що наближається, на святкування. Святкувати Різдво, влаштовувати свято – прекрасно. Але знизимо трохи рівень так званих видатків на Різдво, проведімо скромніше Різдво, зі скромнішими подарунками. А заощаджене відправимо українському народові, який цього потребує. Там великі страждання, там голодують і страждають від холоду. Багато людей помирають через те, що поблизу немає лікарів і медперсоналу. Не забуваймо: Різдво – так, у мирі з Господом – так, але з українцями в серці. І зробімо цей конкретний жест для них. Поновляймо нашу близькість з мученицьким українським народом, залишаючись витривалими в молитві за цих наших братів і сестер, які багато страждають", – заявив понтифік.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Папа Римський не витримав і заплакав, згадавши Україну.

Дивіться також відео 5 каналу: Patriot для ЗСУ. Істерики у Соловйова. Бахмут: "один, третій…" – кінчаємо русскіх. 294 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ