Тео Ернандес

Франція обіграла Марокко: чим запам'ятався другий півфінал ЧС-2022 (відеоогляд)

equipedefrance / Instagram

Один із голів футболіст забив через 16 секунд після виходу на поле

Збірна Франції обіграла Марокко та вийшла у фінал Чемпіонату світу-2022, де зустрінеться з Аргентиною. Про це повідомляє "Дивогляд".

Попри те, що марокканці створили справжню сенсацію на турнірі та стали першою африканської збірною в історії, яка зіграла у ½ фіналу ЧС, французи були очевидними фаворитами. Підопічні Дідьє Дешама підтвердили свій статус вже на 5-й хвилині матчу – лівий захисник Тео Ернандес вдало підібрав м'яч у штрафному майданчику та "розстріляв" голкіпера суперників.

Втім, збірна Марокко не впала у відчай і теж створювала у першому таймі небезпечні моменти. Так, після розіграшу кутового захисник Жавад Ель-Ямік пробив через себе, але м'яч влучив у стійку воріт Уґо Льоріса. Франція теж мала кілька небезпечних моментів у перші 45 хвилин.

Вже у другому таймі марокканці продемонстрували гарний футбол. Вони володіли м'ячем 60% ігрового часу та неодноразово доходила до воріт французів, але так і не зрівняли рахунок.

Натомість чинні чемпіони світу подвоїли свою перевагу – Кілліан Мбаппе хоробро пішов на трьох суперників і передав м'яч Рандалу Коло Муані, який першим дотиком через 16 секунд після виходу на поле розстріляв Боно.

У підсумку Франція перемогла з рахунком 2:0. Попереду її чекає фінал і збірна Аргентина з Ліонелем Мессі. Матч відбудеться у неділю, 18 грудня.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ібрагімович знає, хто переможе на ЧС-2022.

Дивіться також відео 5 каналу: Patriot для ЗСУ. Істерики у Соловйова. Бахмут: "один, третій…" – кінчаємо русскіх. 294 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.