Василь Ломаченко

Ломаченко опублікував фото з підсанкційним митрополитом УПЦ мп і зробив скандальну заяву

Facebook / Петро Порошенко

"Ми не повинні звертати увагу на те, хто дає нам завдання, ми повинні знати, що будь-яка справа тут, на землі, у всесвіті – справа від Господа"

Колишній чемпіон світу в трьох дивізіонах Василь Ломаченко поділився фотографією з Митрополитом Запорізьким і Мелітопольським УПЦ мп Лукою, проти якого ввела санкції РНБО. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

"Ми не повинні звертати увагу на те, хто дає нам завдання, ми повинні знати, що будь-яка справа тут, на землі, у всесвіті – справа від Господа, і нам належить виконувати її від щирого серця, без залишку. Коли ми так працюємо, ми звільняємось від внутрішнього опору. Тоді кожен наш вчинок стає на користь кожному, починаючи з членів нашої родини, усім, з ким би ми не знаходилися. Потрібно пам'ятати, що ми працюємо за бажанням і з волі Божої, і наша робота належить не начальникові, а Господу. Коли ми це зрозуміємо, робота піде мирно, без невдоволення, тому що не можна противитися Господу і Його волі", ‒ написав Ломаченко.

Пост Ломаченка
Пост Ломаченка
Фото: lomachenkovasiliy / Instagram

Зазначимо, що 11 грудня РНБО України запровадила санкції проти низки діячів московського патріархату. Президент Володимир Зеленський затвердив відповідні обмеження.

Дивіться також відео 5 каналу: Пекло на ім'я "Бахмут". Репортаж з найгарячішої точки фронту

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ