Папа Римський і Садовий

Папа Римський зустрівся з Садовим і отримав подарунок

Андрій Садовий / Telegram

"Думаю, кожен дуже чітко зрозумів символізм"

Міський голова Львова Андрій Садовий та його дружина Катерина Кіт-Садова зустрілися з Папою Римським, якому вони подарували хрест з осколком російської ракети. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал міського голови.

За словами Садового, він був здивований, коли йому запропонували зустрітися з понтифіком. Він, його дружина, Олег Самчук і Сергій Кіраль ретельно готувалися перед зустріччю, щоб "сказати все, що потрібно, усе, що важливо".

"На фото дерев'яний хрест – символ перемоги добра і правди, який "поранений" осколком російської ракети. Поранений, але НЕЗЛАМНИЙ, як усі українці. Цей осколок витягнули з тринадцятирічної дівчинки Насті. Папа про це знає. Думаю, кожен дуже чітко зрозумів символізм", – йдеться у повідомленні.

Глава католицької церкви благословив хрест, і тепер він подорожуватиме церквами по світу, щоб закликати всіх вірних молитись за Україну. Ще один такий хрест залишиться у Папи Римського, щоб "кожного дня нагадувати про ціну, яку платять українці за правду та свободу".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Папа Римський заявив, що історія повторюється, та додав, ми бачимо, що відбувається в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: CEКС-СКАНДАЛ ТА "НЮ"-КАЛЕНДАР 5 КАНАЛУ. Ведуча та захисниця жінок сперечаються в етері. ХТО ПРАВИЙ?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ