Папа Римський Франциск

Папа Римський назвав найжорстокішими військовими бурятів і чеченців, бо вони "не російської традиції"

Instagram / franciscus

Понтифіка закликали вибачитися перед кадировим

Папа Римський Франциск заявив, що найбільшу жорстокість серед окупантів можуть проявляти не росіяни, а інші народи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на America.

"Коли я говорю про Україну, я говорю про народ, який приймає мученицьку смерть. Якщо у вас є люди-мученики, у вас є хтось, хто їх мучить. Як правило, найжорстокіші, можливо, ті, хто з росії, але не російської традиції, такі як чеченці, буряти й так далі", – заявив понтифік.

На росії вже прокоментували ці слова. Так, офіційна представниця мзс рф марія захарова розкритикувала Папу Римського у "збоченні істини", а кремлівський політолог сєргєй марков закликав його вибачитися перед кадировим.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Папа Римський неодноразово робив заяви, які провокували численні дискусії. Так, він казав, що поважає росіян і їхній гуманізм, що "немає добрих і злих" у цій війні, що росію могли спровокувати на війну, а також звинуватив європейців у расизмі, бо вони приймають українських біженців краще, ніж інших.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Папі Римському подарували фрагмент російської міни.

Дивіться також відео 5 каналу: Проклятий КЕРЧЕНСЬКИЙ МІСТ. Постійні втечі московитів з СЕВАСТОПОЛЯ | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ