Папа Римський Франциск

"Немає добрих і злих": Папа Римський висловився про війну росії проти України

Shutterstock

Понтифік вважає, що страждають як українці, так і росіяни

Папа Римський Франциск назвав війну в Україні "Третьою світовою" і зробив низку провокативних заяв. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на La Civiltà Cattolica.

"Триває війна, і я вважаю, що помилково думати, що це ковбойський фільм, у якому є добрі і злі… Помилкою є також думати, що це війна між росією та Україною, та й усе. Ні. Ця війна є світовою війною. За століття ми бачили три (світові війни – "Дивогляд"): між 1914 і 1918 роками, між 1939 і 1945 роками, і зараз"

На думку Папи, у цій війні страждають український і російський народи.

"Після розмови про Україну я подумав сказати слово про страждання двох народів, українського та російського. Бо на війнах страждає народ, народ... Тоді я згадав і ту дівчину, яку підірвали (пропагандистку дар'ю дугіну – "Дивогляд"). На цьому етапі все, що я сказав до цього моменту, було забуто, і увага була звернена лише на це посилання. Але я розумію реакцію людей, тому що вони дуже страждають"

Окрім цього, понтифік нагадав про свою розмову з главою однієї з держав, де той сказав, "НАТО гавкає у двері росії", а тому остання побоюється за безпеку власних кордонів.

"Тут жертвою цього конфлікту є Україна. Чому цієї війни не вдалося уникнути? Щоб зрозуміти, нам потрібно дослідити динаміку розвитку конфлікту. Існують міжнародні фактори, які сприяли розв'язанню війни"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Папа Римський назвав європейців расистами, бо вони приймають українських біженців краще, ніж інших.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ