Закривавлений ніж

На росії жінка зарізала свою дитину через мобілізацію – фото

Shutterstock

Підозрювана вдарила жертву ножем у серце

У Пермському краї рф матір вбила свою 6-річну дочку та спробувала скоїти суїцид, бо її чоловік вирушив на війну в Україну. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на місцевий слідчий комітет.

Стверджується, що росіянка після сварки з чоловіком зайшла до кімнати дочки 2016 року народження та вдарила її ножем у серце, що миттєво спровокувало смерть. Після цього вона спробувала завершити своє життя самогубством, але її госпіталізували та прооперували.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за пунктом "в" частини 2 статті 105 "Вбивство" КК рф. Є інформація, що раніше жінка вже двічі намагалася звести рахунки з життям.

У мережі пишуть, що підозрювана випила багато алкоголю та влаштувала конфлікт зі своїм мобілізованим чоловіком, який останнім часом працював бурильником на нафтовій свердловині, а 10 років тому – у розвідці. Жінка не хотіла відпускати його на війну, що спровокувало між ними конфлікт і, в підсумку, смерть дитини.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що мобілізованим росіянам рекомендують лікувати поранення тампонами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ