Кадирівці

На Донеччині кадирівці зґвалтували мобілізованих бійців "днр"

tsn.ua

"На очах своїх товаришів по службі"

До "глави" так званої "днр" дениса пушиліна написали звернення, в якому стверджується, що у селі Берестове кадирівці зґвалтували мобілізованих бійців. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами родичів мобілізованих, військові рамзана кадирова зґвалтували їхніх чоловіків на очах товаришів по службі.

"На бойових позиціях наші рідні і близькі піддаються знущанням і приниженням з боку військових Чеченської республіки, які беруть участь в спеціальній військовій операції у складі збройних сил російської федерації. У районі населеного пункту Берестове, де наші військові відбивають атаки українських націоналістичних батальйонів, стався безпрецедентний випадок. Двоє військовослужбовців Народної міліції ДНР, які були мобілізовані з Докучаєвська і працювали до мобілізації в міській адміністрації, на очах своїх товаришів по службі були зґвалтовані чеченцями", – скаржаться родичі донецьких бойовиків.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що силовики рф зґвалтували гантелями активіста за вірш із рядком "Слава Київській Русі – Новоросія смокчи". Також вони затримали його подругу, котру били, намагалися заклеїти рот суперклеєм, погрожували груповим зґвалтуванням та виривали волосся.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ