Артем Камардін

"Слава Київській Русі – новоросія смокчи": на рф силовики зґвалтували гантелями активіста за вірш (відео)

російські ЗМІ

Знайомій затриманого погрожували груповим зґвалтуванням, виривали волосся та намагалися заклеїти рот суперклеєм

Правоохоронні сили рф жорстоко покарали російського поета Артема Камардіна за те, що той публічно прочитав антимобілізаційний вірш. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SVTV.

У неділю, 25 вересня, відбулися антимобілізаційні "Маяковські читання", на яких поет Артем Камардін прочитав вірш із рядком "Слава Київській Русі – новоросія смокчи". Після цього силовики вдерлися до нього у квартиру та у наручниках відвезли на допит, де його побили та "засунули в анальний отвір гантелю". Юнака змусили просити вибачення за вищевказаний рядок.

Разом із ним правоохоронці забрали його друга та подругу. За словами останньої, на допиті її били, намагалися заклеїти їй рот суперклеєм, погрожували груповим зґвалтуванням та виривали волосся. Паралельно вона слухала, як у сусідній кімнаті гантелею ґвалтують Артема.

Камардіна звинуватили у ч.2 ст. 282 "Дії, створені задля провокування ненависті чи ворожнечі". Він і його друзі перебували у Слідчому відділі Тверського району, куди викликали медиків. За словами адвоката хлопця, у постраждалого струс мозку, а тому його забрала "швидка". Після огляду поета затримають на 48 годин у статусі підозрюваного.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що росіянам, які не хочуть вирушати на фронт, скоротили походи до туалету та пригрозили не давати ні води, ні їжі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ