"Пішли б ви на*уй": скандальний засновник Pink Floyd звернувся до путіна

Після хвилі критики через антиукраїнську риторику музикант Роджер Вотерс вирішив опублікувати відкритий лист до російського президента владіміра путіна.

"Мене все частіше просять написати і вам, тож ось. По-перше, чи хочете ви побачити кінець цієї війни? Якби ви відповіли словами "Так, будь ласка", все стало б набагато простіше. Якби ви вийшли і сказали: "росія не має подальших територіальних інтересів, крім безпеки російськомовного населення Криму, Донецька та Луганська". Це теж допомогло б. Я говорю це, тому що знаю людей, які вважають, що ви хочете захопити всю Європу, розпочавши з Польщі та решти країн Балтії. Якщо так і є, то ви пішли б на*уй"

Окрім цього, Вотерс несподівано висловив побоювання щодо використання окупантами ядерної зброї. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

"Ми всі могли б перестати грати у відчайдушно небезпечну ядерну гру, в якій, здається, так комфортно яструбам з обох боків Атлантики. Просто підірвіть один одного і світ на шматочки. Проблема в тому, що в мене є діти та онуки. Як і більшості моїх братів і сестер у всьому світі, нікому з нас не сподобається такий результат. Тож, будь ласка, пане Путін, дайте нам цю впевненість"

Окрім цього, музикант додав, що якщо путін відповість на цього листа, то це стане "шляхетним кроком у напрямку міцного миру".

"Якщо я правильно прочитав ваші попередні виступи, ви хотіли б вести переговори про нейтралітет для суверенної сусідньої України? Якщо припустити, що такий мир може бути укладений, то необхідно буде включати абсолютно обов'язкову угоду про те, щоб більше ніхто не нападав. Я знаю, я знаю, США і НАТО вторгаються в інші суверенні країни за краплю або за кілька барелів нафти, але це не означає, що так треба. Ваше вторгнення в Україну застало мене зовсім зненацька, це була огидна агресія. Коли пані Зеленська відповіла мені через Twitter, я був дуже здивований і зворушений, якби ви відповіли мені, я дуже поважав би вас за це і сприйняв би це як шляхетний крок у напрямку до міцного миру"

Роджер Вотерс
Роджер Вотерс
Фото: Roger Waters / Facebook

Зазначимо, що ще у серпні цього року Вотерс звинуватив президента США Джо Байдена у розв'язанні війни в Україні. На його думку, вторгнення – "реакція" на наближення НАТО до російських кордонів. Окрім цього, у серпні Роджер написав два відкриті листи першій леді України Олені Зеленській. Він висловив думку, що "підтримка" України та продовження постачання їй зброї – "стратегічна помилка".

Артист вважає, що США зацікавлені у продовженні війни, а також заявив про "крайніх націоналістів", які нібито порушують "низку червоних ліній, які були чітко позначені протягом декількох років" рф. Також він закликав Україну піти на територіальні поступки російським окупантам.

Дружина президента України це не проігнорувала та зауважила, що саме росія вторглася до України, де вона "руйнує міста та вбиває мирних жителів", поки українці "захищають свою землю та майбутнє своїх дітей".

"Якщо ми здамося – нас завтра не буде. Якщо росія здасться – війна закінчиться. Роджер Вотерс, краще проси миру у президента рф. А не в України", – додала Зеленська.

На тлі цієї антиросійської риторики у Польщі вирішили бойкотувати концерт одного з засновників Pink Floyd і оголосити Вотерса персоною нон ґрата. Детальніше про це у нашому матеріалі.

На жаль, музикант – не єдина знаменитість, яка розповсюджує антиукраїнські позиції. Наприклад, нещодавно голлівудський актор Кевін Сорбо заявив, що треба припинити фінансово допомагати Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше