Роджер Вотерс

Через антиукраїнську риторику: у Польщі бойкотують концерти засновника Pink Floyd

Roger Waters / Facebook

Артист назвав це "не дуже демократичним" рішенням

Всесвітньо відомий музикант Роджер Вотерс мав виступити у Польщі з концертом, але депутати міської ради Кракова підготували резолюцію про оголошення артиста персоною нон ґрата. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

На думку члена міськради Лукаша Вантуха, мешканцям Кракова треба бойкотувати виступи Вотерса, а резолюцію про оголошення його персоною нон ґрата мають розглянути на засіданні вже 28 вересня, у середу.

"Зважаючи на злочинний напад росії на Україну, а також зростаючу кількість військових злочинів, скоєних російськими солдатами, про які стає відомо, члени ради обурені тезами та заявами, зробленими паном Роджером Вотерсом у зв'язку з вторгненням росії в Україну", – заявив Вантух.

Організатор концерту Live Nation Poland вже заявив, що концерти Вотерса скасовано.

"Незважаючи на те, що цей Лукаш Вантух, схоже, нічого не знає про мою історію, коли я все життя, ціною деяких особистих зусиль, працював на благо прав людини, він у своїй статті у місцевій газеті закликав добрих мешканців Кракова не купувати квитки на моє шоу. Не дуже демократично, сер? Якщо пан Лукаш Вантух досягне своєї мети, і мої майбутні концерти в Кракові будуть скасовані, це буде сумною втратою для мене, тому що я з нетерпінням чекав на можливість поділитися своїм посланням любові з народом Польщі, що я робив під час багатьох турів протягом кар'єри, яка триває вже понад 50 років", – прокоментував цю ситуацію засновник Pink Floyd.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Роджер Вотерс закликав Україну відмовитися від західної зброї та піти на територіальні поступки росії. Більше про це читайте у нашому матеріалі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ