Валерій Залужний

Валерій Залужний потрапив на обкладинку американського журналу Time – фото

Валерій Залужний / Facebook

"Він належить до нового покоління українських лідерів"

26 вересня вийшло нове видання популярного американського видання Time, на головну обкладинку якого потрапив Головний командувач ЗСУ Валерій Залужний. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт журналу.

"Коли буде писатися історія війни в Україні, Залужний, мабуть, матиме визначну роль. Він був частиною українського керівництва, яке витратило роки на перетворення армії країни з незграбної радянської моделі на сучасну бойову силу. Загартований роками боротьби з росією на східному фронті, він належить до нового покоління українських лідерів, які навчилися бути гнучкими та делегувати рішення командирам на місцях. Його наполеглива підготовка напередодні вторгнення та розумна тактика бою на ранніх етапах війни допомогли нації відбити натиск росіян", – йдеться у статті.

Американські журналісти стверджують, що Залужний – один із багатьох українців, відповідальних за мужність і прогрес національної армії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що український захисник Маркус розповів про зустріч із Залужним та про легендарних воїнів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ