Мобілізація на росії

"Друга" армія світу: мобілізованим росіянам рекомендують лікувати поранення тампонами – відео

24tv.ua

"Чоловіки, самі про себе подбайте"

У мережі з'явилося відео інструктажу для мобілізованих громадян рф, яким дають специфічні поради для виживання та одразу готують до того, що вони мають дбати про себе самостійно. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, заступниця командира із матеріального забезпечення заявила, що солдати повинні самотужки забезпечити себе екіпіруванням. Зокрема, йдеться про спальники, джгути та медикаменти (ліки проти діареї, перекис і джгути).

"Будете спати, де доведеться. Все своє. Наших чоловіків ми самі укомплектовуємо"

Їй зауважили, що в російських аптеках неможливо придбати джгути, але жінка закликала не впадати у відчай і порадила росіянам звернутися до родичів та пошукати необхідне в "автомобільних аптечках".

"Так, тільки не сміятися. У дружин, дівчат та матерів просіть найдешевші прокладки та тампони"

За словами заступниці командира, тампони знадобляться у разі кульового поранення. Жінка рекомендує їх вставляти безпосередньо рану, де вони розбухнуть і притиснуть "стінки", а прокладки потрібні як устілки для взуття.

"Вам туди все знадобиться, наразі сира погода. Чоловіки, самі про себе подбайте, гроші все одно є, нехай родичі допоможуть"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що росіянам, які не хочуть вирушати на фронт, скоротили походи до туалету та пообіцяли не давати ні води, ні їжі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ