Метро

У київському метро намагалися зґвалтувати дівчину – відео

Shutterstock

"Ударив її у живіт і сказав, щоб вона мовчала"

У столиці України посеред вагону метро зловмисник намагався зґвалтувати дівчину, але був затриманий правоохоронцем. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на поліцію Київської області.

Чоловік сидів у вагоні метро поруч з двома молодими жінками та почав здійснювати щодо однієї з них дії сексуального характеру. Це налякало подруг, які почали голосно кричати.

На щастя, на станції Театральна це почув поліцейський, який вирушив на допомогу. Схвильовані та налякані дівчата плакали та вказали на зловмисника, який знаходився у вагоні.

"Вона повідомила про те, що незнайомий чоловік у вагоні потайним шляхом розстібнув їй сукню та почав чинити непристойні дії. Коли ж вона почала кричати і плакати, він ударив її у живіт і сказав, щоб вона мовчала", – розповів поліцейський.

Підозрюваний при затриманні чинив опір, штовхнувши поліцейського зі сходів ескалатора, та спробував втекти. Однак, правоохоронець вже на вулиці наздогнав його та доставив до відділення поліції.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Донеччині кадирівці зґвалтували мобілізованих бійців "днр".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ