"А ти скільки жити збираєшся?": лукашенко потролив путіна щодо ядерної війни – ЗМІ

У російському місті Сочі відбулася зустріч диктаторів рф і білорусі, владіміра путіна та олександра лукашенка, де вони обговорили низку питань.

Стверджується, що основна тема розмови диктаторів – проведення так званих "референдумів" на окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України та визнання "нових територій". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал Generall SVR.

"З цього питання після дискусії лукашенко пообіцяв обдумати все вдома, але було зрозуміло, що рішення буде негативним. Основний аргумент лукашенка звучав як: "володю, ти ж бачиш, скільки у нас проблем через санкції. Ти хочеш, щоб після визнання (окупованих територій російськими) санкціями задушили не лише тебе, а й мене? росія велика, ти видерешся, а мені дуже важко", – йдеться у повідомленні.

Не допомогли обіцянки путіна виділити $5 млрд кредиту на погашення витрат для білорусі. За словами диктатора останньої, ці гроші життєво необхідні, але попросив путіна не наполягати на визнанні. Окрім цього, лукашенко не вислухав доводи російського лідера щодо мобілізації в білорусі.

Мобілізація на росії
Мобілізація на росії
Фото: 24tv.ua

Читайте також:

"Ось по суті та всі домовленості. Щоправда, не обійшлося без ексцесу. Під час обіду лукашенко, у присутності кількох людей, поставив несподіване запитання російському президенту: "володя, скажи, а ти скільки жити збираєшся?". Ошелешений путін запитав до чого це питання, лукашенко відповів, що брязкання ядерною зброєю добре, коли це блеф, а якщо не блеф, то це самогубство. На це путін сказав, що поки що про це говорити рано і перевів тему. На відміну від путіна, лукашенко явно не збирається вмирати найближчим часом ні від онкології, ні від ядерної катастрофи, у нього на майбутнє великі плани", – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що вже протягом кількох тижнів лукашенко через посередників веде переговори з керівництвом США, Євросоюзу та кількох європейських країн окремо. Є версія, що він не планує воювати з усім світом заради дружби з путіним.

"лукашенко, у розмові з близьким оточенням, абсолютно правильно сформулював позицію путіна старою приказкою "наш девіз чотири слова – тонеш сам, топи іншого". І тут путіну не пощастило, лукашенко гі*но, а гі*но не тоне", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, як вижити у випадку ядерного удару і що треба мати при собі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше