Вагітність

"Хоча б раз на рік": прем'єр-міністр білорусі закликає жінок народжувати хлопчиків не "для себе", а для економіки країни

Shutterstock

Політик додав, що жінкам народити значно легше, ніж чоловікам

Прем'єр-міністр білорусі Роман Головченко закликає жінок народжувати більше хлопчиків на благо економіки білорусі, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Політик відмітив, що воєнна ситуація у світі напружена, а отже варто потурбуватися про безпеку і захист своєї держави. Саме тому він закликає всіх жінок білорусі почати народжувати "тут і зараз", краще раз на рік (а за можливості й більше). 

На думку прем'єр-міністра, сьогодні варто подумати не про власні забаганки, а про державу, тому народжувати "для себе" у сучасному світі не діє. 

І найголовніше, Головченко радив жінкам постаратися і народити саме хлопчиків. Наостанок політик додав, що жінкам народити значно легше, ніж чоловікам:

"Ситуація на зовнішньому полі змушує нас активізувати всі ресурси. Починайте народжувати! І не просто народжувати, бездумно, в різні боки, а народжувати хлопчиків. Економіці потрібні чоловіки. Часи, коли жінки народжували "для себе" безповоротно пішли. Прошу вас, народжуйте, хоча б раз на рік. Вам це зробити простіше, ніж нам", – відмітив Головченко.

UPD.: Виявилося, що це не справжня заява Головченка, а сатирична новина. Але чомусь доволі легко було повірити, що у білорусі і справді можуть видати такі розпорядження.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що CEO однієї з найбільших онлайн-книгарень України звільнили через сексистський жарт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ