Вболівальники

У вболівальників Іспанії відібрали прапор "Азова" на ЧС-2022 – фото

Роман Зозуля / Facebook

"FIFA – жертви російської пропаганди"

У Катарі під час матчу ЧС-2022 між збірними Німеччини та Іспанії трапився скандал, пов'язаний із прапором "Азова" та організацією ФІФА. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на українського футболіста Романа Зозулю.

"FIFA – жертви російської пропаганди. Вчора під час матчу Німеччина-Іспанія іспанські вболівальники розгорнули великий прапор України з символікою нашого героїчного полку Азов. За кілька хвилин з'явилися представники FIFA і вилучили прапор, за те, що він порушує якісь там стандарти в їхніх головах і є нібито забороненим. Весь світ захоплено спостерігав за титанічним протистоянням наших захисників Маріуполя. Весь світ бачить, хто є країною-терористом і чиї військові – це окупанти, злочинці, терористи, садисти та зеки. Але у зазомбованому FIFA нічого не бачать і не чують", – йдеться у повідомленні.

Зозуля закликав УАФ і Міністерство молоді та спорту відреагувати на ці дії представників FIFA. Також спортсмен вважає, що "одноклітинним організмам", які заборонили підіймати прапор на трибунах, варто просити вибачення та вивчити "історію питання не по кремлівських темниках".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що президент ФІФА заявив, що почувається катарцем і геєм, а також закликав Європу просити вибачення "наступні 3000 років".

Дивіться також відео 5 каналу: Проклятий КЕРЧЕНСЬКИЙ МІСТ. Постійні втечі московитів з СЕВАСТОПОЛЯ | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ