Президент ФІФА заявив, що почувається катарцем і геєм, а також закликав Європу просити вибачення "наступні 3000 років"

footballreview.ru

"Знаю, як це – бути дискримінованим"

Президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно прокоментував критику на тлі того, що Чемпіонат світу-2022 проводять у Катарі, де не дотримуються прав людини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Турнір розпочнеться вже у неділю, 20 листопада. Перед відкриттям ЧС-2022 Інфантіно заявив, що світова спільнота не має повчати Катар за різні прояви дискримінації. Зокрема, йдеться про порушення прав жінок, представників ЛГБТ-спільноти та загибель кількох тисяч робітників-мігрантів через неналежні умови праці.

"Сьогодні я почуваюся катарцем. Почуваюся арабом. Почуваюся африканцем. Почуваюся геєм. Почуваюся людиною з інвалідністю. Почуваюся робітником-мігрантом. Звичайно, я не катарець, не африканець, не гей та не маю інвалідності. Але я так почуваюся, адже знаю, як це – бути дискримінованим"

За словами президента ФІФА, з нього знущалися у дитинстві через руде волосся та веснянки. Однак, замість звинувачень і образ він обрав взаємодію, і закликав до цього інших.

"Європейці давали нам багато уроків. Я європеєць. Я думаю, що за те, що ми, європейці, робили по всьому світу протягом останніх трьох тисяч років, ми повинні просити вибачення наступні 3 тисячі років, перш ніж повчати людей моралі. Кого насправді хвилюють робітники? ФІФА, футбол, чемпіонат світу і, чесно кажучи, Катар також. Декілька днів тому був на заході, де ми пояснили, що ми робимо для людей з інвалідністю на цьому чемпіонаті світу. На цій пресконференції зібралися 400 журналістів, а ту подію висвітлювали лише 4 журналісти. У світі один мільярд людей з інвалідністю. Всім начхати. Чотири журналісти"

На думку Інфантіно, Європі слід було б вчинити стосовно робітників-мігрантів так само, як Катар. Йдеться про створення кількох каналів, якими частина цих робітників могла б приїхати до Європи.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ФІФА закликала призупинити війну в Україні, поки проводиться ЧС-2022.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩЕ КІЛЬКА ПОРАЗОК І РОСІЯНИ САМІ МОЖУТЬ VБ*ТИ пУТІНА: Сергій Стерненко у "Рандеву"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ